TOBB ETÜ MED İSTANBUL’DA! 04/04/2016

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mezunlar Derneği olarak son yıllarda birçok sosyal aktivite ile mezunlarımızı bir araya getiriyoruz. Bu süreçte sadece Ankara’da yaşayan mezunlarımız ile sınırlı kalmıyor diğer şehirlerdeki mezunlarımız ile de bir araya geliyoruz.

Mezun yoğunluğumuzun Ankara’dan sonra en fazla olduğu İstanbul şehrini de kendimize yeni bir lokasyon olarak belirledik. İş hayatına İstanbul’da devam eden mezunlarımız ile görüşmek, onların durumları hakkında bilgi almak, mezunları bir araya toplamak ve birbirlerinden haberdar olmalarını sağlamak amacı ile İstanbul Avrupa yakasında yer alan Emirgan MADO ‘da onlar için bir kahvaltı organizasyonu düzenledik.

03 Nisan 2016 Pazar sabahı yaklaşık 70 TOBB ETÜ mezunu ile gerçekleşen bu eğlenceli ve verimli organizasyon, katılımcıları ve biz TOBB ETÜ MED yönetimini oldukça mutlu etmiştir. Organizasyonun İstanbul’da gerçekleşmesinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirten mezunlarımız, ilerleyen zamanda daha sık bir araya gelmek ve bunu TOBB ETÜ MED bünyesinde gerçekleştirmek istediklerini bizlere ilettiler.

TOBB ETÜ MED olarak düzenlediğimiz organizasyonlarda mezunlarımızın daha mutlu, samimi ve verimli zamanlar geçirmesini sağlamak adına beraberliğimizin ileriki zamanlarda da giderek artmasını diliyoruz.