TOBB ETÜ 9. GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ 16/04/2022

Geleneksel TOBB ETÜ Mezunlar Derneği  İftar Yemeğimiz, 16 Nisan 2022 Cumartesi günü TOBB ETÜ Konferans Merkezi’nde dokuzuncu kez gerçekleştirildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) Mütevelli Heyet Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bu yıl 9’uncusu düzenlenen TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mezunları Derneği (TOBB ETÜ MED) iftar yemeği öncesinde mezunlarımızla bir araya geldi.​​   Mezunlar Derneği İstanbul Temsilciliğimizde aynı anda iftar programı gerçekleştirildi ve video konferans aracılığıyla İstanbul’a bağlandık.

TOBB ETÜ Konferans Merkezi’nde gerçekleşen iftar programına TOBB Genel Sekreteri ve TOBB ETÜ Mütevelli Heyet Üyesi Mustafa Saraçöz, TOBB ETÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf  Sarınay, TOBB ETÜ Kurucu Rektörü Prof. Dr. Tahsin Kesici, hocalarımız ve 1.000’e yakın mezunumuz katıldı. 
İftar yemeğimizde, TOBB ETÜ Mütevelli Heyet Üyesi ve TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz, TOBB ETÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Sarınay ve TOBB ETÜ MED Başkanı Avukat Erhan Burak Aydın, mezunlara hitap etti.  

Ramazan’ın geleneksel ikramlarından Osmanlı macunu ve şerbeti ile mezunlarımız iftar sonrasında bu güzel lezzetleri tatma imkanı bulurken,çocuklarımız palyoça eşliğinde keyifli vakit geçirdiler. Ayrıca mezunlarımıza kahve ikramları ile bizleri yalnız bırakmayan The Mug Coffee’ye teşekkürlerimizle.

Mezunlarımızın yoğun katılımı ile iki yıllık aranın ardından tekrar bir arada olmak hepimize ‘İyi ki TOBB ETÜ’lüyüz!’ dedirtti.

Diğer etkinliklerimizde görüşmek dileğiyle!

#mezununyeriburası