TOBB ETÜ MED SEÇİMLİ GENEL KURUL TOPLANTISI 23/03/2021

27.03.2021 Cumartesi günü TOBB ETÜ Konferans Merkezi’nde yapılacak seçimli genel kurul toplantısı,üyelerimizin gün içerisinde rahatça oy kullanmaları ve Covid-19 önlemlerinden etkilenmemeleri adına, 10.00-17.00 arasında gerçekleştirilecektir. 

27.03.2021 saat 17.00 itibariyle sandıklar kapatılacak ve oy sayımına geçilecektir.

Covid-19 önlemleri kapsamında, oy kullanımı hava şartlarının uygun olması halinde konferans merkezi girişinde açık havada yapılabilecek, ancak üniversite sınırları içerisinde açık hava da dahil olmak üzere toplu olarak bir araya gelinmesine izin verilmeyecektir. 

Hava şartlarının uygun olmaması ve oy kullanımının kapalı salonda yapılması durumunda ise, salonlara yönetmelikle belirlenen kişi sayısının dışında kişiler alınmayacak, oy kullanımı sırayla gerçekleştirilecektir.

Üyelerimizin oy kullanmaya gelirken kendi maskelerini getirmeleri ve genel kurul esnasında sosyal mesafe kurallarına uymaları beklenmektedir.

Oy kullanma esnasında üyelerimizin varsa yanlarında dernek kartlarını, nüfus cüzdanlarını veya e-devlet erişimi olan cep telefonlarını getirmeleri önemle rica olunur.

Sorularınız için Derneğimize 0312 292 44 89 nolu telefondan veya tobbetumed@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.