TOBB ETÜ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ 18.06.2017 19/06/2017

Derneğimiz tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen TOBB ETÜ MED Geleneksel İftar Yemeği, 18 Haziran 2017 günü TOBB ETÜ Konferans Merkez’inde gerçekleştirildi. TOBB ETÜ Mütevelli Heyet Başkanı  Sn.M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da teşrif ettiği iftar, 521 kişilik katılım ile bugüne kadar düzenlenen en yüksek mezun katılımlı olan organizasyon olarak rekor kırdı. 
İftarda mezunlara seslenen TOBB ETÜ Mütevelli Heyet Başkanı Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu ise konuşmasında, Türkiye'nin geleceğinin iyi yetişmiş gençlerin elinde olduğunu belirtti.Üniversitenin mezunlarının bu tür aktivitelerde bir araya gelmesinin sevindirici olduğunu söyledi.
 
Hisarcıklıoğlu, mezunların üniversitenin adına sahip çıkmasını isteyerek, "Okulumuzun değerine ne kadar sahip çıkarsanız kendinize o kadar yatırım yapmış olursunuz." dedi. Eğitime yapılan yatırımın hiç bir zaman zarar etmeyeceğinin vurgulayan Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin geleceğinin iyi yetişmiş gençlerin elinde olduğunu aktardı.
Konuşmasının ardından Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve mezunlarla ile fotoğraf çektirdi.
 
TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz ise TOBB ETÜ’nün çok önemli ve kaliteli bir eğitim verdiğini anlatırken, “Burası çok büyük bir aile. Sizden ricam TOBB ETÜ rozetini yakanızdan düşürmeyin” dedi.
 
TOBB ETÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Şahin, mezun olmanın bir mensubiyet ilişkisi kurmayı ve buna sahip çıkmayı gerektirdiğini  belirterek, mezunlar ile dernek arasında ki ilişkinin artmasını temenni ettiklerini kaydetti.
 
TOBB ETÜ Mezunlar Derneği Başkanı Burak Tolga Terzi de konuşmasında derneğin çalışmalarına ilişkin bilgi verdi.

TOBB ETÜ ailesine sahip çıkan ve bizleri yalnız bırakmayan tüm TOBB ETÜ mezunlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.